Wycieczka do parku trampolin w Ostrowie Wielkopolskim.

Utworzono dnia 21.06.2021

W  piątek, 18 czerwca 2021r., uczniowie naszej szkoły z klas VI i IV odwiedzili JUMP FACTORY PARK TRAMPOLIN w Ostrowie Wielkopolskim. Wycieczka rozpoczęła się o 8:20 zbiórką na szkolnym dziedzińcu, gdzie pani Ula Biczyńska – Szulc sprawdziła listę obecności. Wszyscy byli obecni i gotowi do wyjazdu.  Przed szkołą czekał już na nas szkolny autobus, którym wyruszyliśmy na wycieczkę. Po około godzinnej podróży dotarliśmy do Ostrowa Wielkopolskiego. Po wejściu do parku trampolin wszyscy uczniowie wraz z nauczycielkami musieli zakupić skarpetki antypoślizgowe, wymagane w parku. Po założeniu skarpetek, uczniowie poszli do szatni przebrać się i zostawić swoje rzeczy osobiste, a potem weszli na salę. Na początku zostały omówione zasady bezpiecznego korzystania z trampolin. Następnie bardzo sympatyczna pani instruktor przeprowadziła profesjonalną rozgrzewkę, a potem zaprosiła wszystkich do korzystania z atrakcji parku. A były to m.in.: zjeżdżalnie na pontonach, trampoliny sportowe, baseny wypełnione gąbkami, areny do zbijaka, ścieżki akrobatyczne oraz miejsca do budowania przeróżnych budowli z klocków. Park trampolin zapewnia półtorej godziny wspaniałej zabawy. Zarówno uczniowie klasy VI jak i IV, wykazali się wspaniałą kondycją fizyczną i niekończącymi się zasobami energii i radości. Byli tak „szybcy”, że trudno było ich „uchwycić” i zrobić dobre zdjęcia J.

Na zakończenie naszej wycieczki udaliśmy się do McDonald’s, by uzupełnić stracone kalorie J.  Również podczas drogi powrotnej wszystkim uczniom dopisywały humory i razem z panem Bogdanem, naszym kierowcą,  głośno śpiewali piosenki. Wyjazd sprawił uczniom wiele radości i ożywił relacje koleżeńskie  po długim czasie izolacji i zdalnego nauczania.

Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowały:

pani Urszula Biczyńska – Szulc, wychowawczyni klasy VI,

pani Renata Bącler – wychowawczyni klasy IV,

pani Ewelina Grala – nauczycielka wychowania fizycznego.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniały wyjazd.

Renata Bącler

Wycieczka do parku trampolin w Ostrowie Wielkopolskim.