Logopeda

Serdecznie zachęcam rodziców do korzystania z ciekawych i polecanych przeze mnie stron logopedycznych, na których znajdziecie Państwo wiele pomysłów zabaw, ćwiczeń logopedycznych, kart pracy dla dzieci w domu. Polecam również do przeczytania artykuły zamieszczane na tychże stronach dotyczące wspierania rozwoju mowy dziecka oraz problemów jakie mogą pojawiać się w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym a także sposobów radzenia sobie z nimi.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Ostrowska

Zapraszam wszystkich rodziców do korzystania z "Logopedycznego kalendarza zadań" Można tam znaleźć ciekawe ćwiczenia wspierające rozwój mowy dziecka poprzez zabawę na każdy dzień.
Życzę miłej zabawy
Magdalena Ostrowska

Link do "Logopedycznego kalendarza zadań":

"Drodzy rodzice!
Poniżej zamieszczam dla Państwa ćwiczenia, które można wykonywać z dziećmi w domu. Ćwiczenia  te uzupełniają materiał, który systematycznie dzieci otrzymują ode mnie po każdych zajęciach. Zachęcam do szczegółowej powtórki materiałów z zeszytów oraz uzupełnienie i urozmaicenie ich o to co zamieszczam w plikach. Będę podawała materiały dla każdej grupy ćwiczonych głosek. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam do odwiedzania mojej zakładki.

Życzę Państwu oraz dzieciom dużo zdrowia, spokoju oraz wytrwałości! :)

Magdalena Ostrowska"

ZAŁĄCZNIKI: